Як правильно вибрати важку машину для будівництва?

Ні одне велике будівництво не обходиться без екскаватора. Це найбільш важлива машина при ритті котлованів, пересипанні землі, роздрібненні асфальту. Екскаватор-машина не дешева і дуже важлива.

Як правильно вибрати важку машину для будівництва?

Спецтехніка такого виду за своїм функціонуванням ділиться на циклічної та постійної дії. Як правило, екскаватори циклічної дії забезпечені одним ковшем, яким захоплюють, а потім пересипають землю або інший сипучий матеріал. Даний процес повторюється постійно, як би має постійний цикл дій. Найбільше застосування такі послуги екскаватора знаходять при будівництві будинків і різних споруд.

У свою чергу, екскаватори постійної дії обладнані декількома ковшами, у зв’язку з чим процес захоплення і перенесення сипучого матеріалу відбувається одночасно. Найбільш актуальне вибір у разі необхідності забезпечення високої швидкодії та ефективності. Найчастіше використовуються у кар’єрах і гірничодобувних промисловостях.

Ходова частина також може бути різною. Вона буває: На пневматичних колесах, на гусеничному ходу, плаваюча і крокуюча. Тут, в залежності від сфери застосування і від видів необхідних робіт, підбирається також індивідуально. Приміром, у кар’єрах при видобуванні копалин краще застосування знаходять екскаватори з крокуючою ходовою частиною. У свою чергу, для риття котлованів кращим рішенням стане машина на колесах або гусеничним ходом. Також вибір буде залежати і від навантаження і місця проведення майбутніх робіт.

І все ж, все описане вище це лише мала частина всіх нюансів, яка буде для Вас як підказка. При виборі спецтехніки, в будь-якому випадку, обов’язково консультуйтеся з фахівцями. Тільки вони зуміють підібрати саме для Вас необхідну спецтехніку.

Схожі новини...

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Наш сайт в каталоге manyweb.ru