Про Нас

ТОВ “РАСМ” є товариством з обмеженою відповідальністю, що створено відповідно до вимог чинного законодавства шляхом об’єднання власності його учасників для здійснення спільної підприємницької діяльності.

Метою підприємства є:

 1. задоволення потреб споживачів у будівельно-монтажних роботах;
 2. забеспечення отримання власниками високих прибутків;
 3. підтримання рентабельності підприємства;
 4. забеспечення фінансової ліквідності підприємства;
 5. гарантування безпеки праці та розвитку колективу підприємства;

Місія підприємства – лідерство на ринку Рівненської області та за її межами у сфері будівельно-монтажних робіт.

ТОВ “РАСМ” є серед будівельних підприємств Рівненської області одним з найбільш розвинутих, стійких та конкурентоспроможних підприємств. Протягом свого існування,яке бере початок ще з 1990-рр. зарекомендувало себе стабільним та надійним партнером. На ринку будівельних послуг ТОВ “РАСМ” має досить високу частку надаючи такі основні послуги як:

 1. Будівельні роботи;
 2. Монтажні роботи;
 3. Пусконалагоджуванні роботи;
 4. Проектування;
 5. Інжинірінг;
 6. Технічний нагляд за будівництвом;
 7. Комплектація матеріалів;

Для досягнення всіх поставлених цілей ТОВ “РАСМ” має злагоджену команду професіоналів, які якісно та відповідально виконують свою роботу. На ТОВ “РАСМ” використовується лінійна структура організації, що сприяє найбільш раціональному здійсненню процесів управління, підвищенню продуктивності праці управлінських працівників товариства при виконанні ними їхніх функцій.

На підприємстві працює 160 штатних працівника. Всього на Товаристві існують такі відділи як: апарат управління, планово-виробничий відділ, комерційний відділ, бухгалтерія, автотранспортний цех, будівельно-монтажна дільниця, дільниця ізоляції труб, механо-заготівельна майстерня, проектна група комплексного проектування. Кількість працівників адміністративно-управлінського та інженерно-технічного персоналу складає 50 чол., в тому числі 10 чол. – проектна група та 100 чол. – виробничий персонал. Товариство постійно проводить навчання та підвищення кваліфікації свого персоналу задля власного розвитку.

Значну частину потенціалу підприємства займають механізми та обладнання, завдяки яким проводяться будівельно-монтажні роботи. На балансі підприємства знаходяться: ватнажопасажирські автомобілі, бортові, автомобілі-самоскиди, екскаватори, автокрани, зварювальні апарати, компресори, інші будівельні механізми. Матеріально-технічна база ТОВ “РАСМ” оновлюється за рахунок коштів із цільового фонду, та власних заощаджень.

Товариство проводить оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складає статистичну та іншу звітність. Форми звітності ведуться відповідно до чинного законодавства, в які включають тільки фактичні дані. Перевірки фінансової діяльності Товариства державними податковими інспекціями, аудиторськими службами та іншими державними органами у межах їх компетенції мають в основному позитивні результати.

ТОВ “РАСМ” є фінансово стійким та може розраховуватись зі своїми зобовязуваннями, фiрма є рентабельною та має достатню кількість власних оборотних коштів.

Основним завданням ТОВ “РАСМ” залишатиметься ефективний розвиток підприємства, який, з одного боку, сприятиме оптимальному балансу інтересів власників, трудового колективу та споживачів, з іншого – буде спрямований на примноження здобутків та зростання потенціалу.

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Наш сайт в каталоге manyweb.ru