Як правильно вибрати ділянку під будівництво будинку?

Чисте повітря, відсутність сусідів, природна природа і тільки особиста відповідальність за своє майно – чи це не мрія будь-якого міського жителя, мешкаючи у задушливих бетонних багатоповерхівках.

Як правильно вибрати ділянку під будівництво будинку?

Однак відсоток людей, серйозно розглядають варіант заміського будинку, не великий. Якщо все-таки ви зважилися будувати заміський будинок, який буде радувати вас своїм виглядом і в якому ви будете почувати себе затишно, а не купувати стандартний шаблон, то наша стаття допоможе вам у здійсненні одного кроку в будівництві – вибір ділянки під будинок.

Будівництво будь-якого будинку починається з покупки ділянки. Добре, якщо на ньому вже проведена геодезична зйомка , але це кілька здорожчає покупку. На вартість майбутньої ділянки впливають багато факторів, ось лише деякі з них:

  • Наявність водопроводу, газу, центральної каналізації безпосередньо на ділянці або в допустимої близькості до нього (природно, чим ближче ці блага цивілізації знаходяться до ділянки – тим дорожче його вартість)
  • Близькість великого населеного пункту
  • Стан доріг, що ведуть з міста до вашого населеному пункту
  • Геодезичні характеристики ділянки: глибина залягання грунтових вод, склад грунту, де знаходиться будинок: на височині або в низині
  • Наявність в населеному пункті лікарні, школи, дитячого садка, магазинів і т. д.
  • Можливість добиратися громадським транспортом
  • Відсутність складнощів при оформленні документів

Ще раз зауважимо, що кожен з цих пунктів впливає на вартість ділянки, і звертаємо вашу увагу на те, що якщо раптом ділянка продається вам з відносно низькою вартістю, то можливо ділянка має будь-якої поки не видимий на перший погляд мінус. Наприклад, ви купуєте взимку, а щовесни купується ділянка заливає, і, звичайно, при покупці ви не в змозі помітити даний вада.

Або після покупки може виявитися, що на цю ділянку має права небудь далекий родич, що теж досить не приємно. Буває й таке, що продавець навмисне приховує справжню грунт (приклад глину або торф), присипавши зверху тонким шаром родючого грунту і т. д. Так що при покупці ділянки не поспішайте і все уважно перевіряйте. Не ведіться на занижені ціни. Вони можуть потім відгукнутися великими проблемами.

Схожі новини...

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Наш сайт в каталоге manyweb.ru