Наливні підлоги

Ті люди, які досить часто проводять у своєму житлі ремонтні роботи, не раз вирівнювали підставу для підлогових покриттів. Рівну поверхню отримати не так то й легко, як може здатися на перший погляд. Особливо це стосується тих приміщень, які мають досить великою площею. Була придумана технологія наливних підлог. За допомогою неї вся робота з вирівнювання поверхні буде проведена швидко і якісно. Розчин буде самостійно розтікатися по обраної площі, забезпечуючи досить рівну основу.

Наливні підлоги

Використання цієї технології можливо для отримання рівної поверхні, як в житлових будівлях, так і в промислових комплексах. Укладання може проводитися на будь-яке цементну підставу. Варто розуміти, що площа поверхні, що вирівнюється не повинна бути менше 15 мПа. Перед тим як приступити до заливання наливних підлог, вам доведеться позбутися різноманітних тріщин, стиків і швів. Підстава також буде потрібно очистити від бруду, масляних плям, слідів клейового розчину і пилу. В іншому випадку міцність суміші буде значно зменшена.

Наливні підлоги можна віднести до категорії самовирівнюються сумішей. Вони досить легко розтікаються по поверхні без допомоги фахівців. У тому випадку, якщо кімната досить велика, то необхідно буде скористатися спеціальними перекачувальними пристроями або насосом. Після повного висихання наливної полови, ви зможете насолодитися видом рівною і гладкою поверхні, яку цілком легко можна використовувати навіть без укладання додаткових підлогових покриттів.

В даний час на спеціалізованих ринках можна досить легко знайти необхідну саме для вас суміш. У цьому допомагає широкий асортимент відповідної продукції. В основному власники житлових і виробничих приміщень прагнуть придбати полімерне покриття, яке володіє досить високою міцністю і довговічність.

Підготовка суміші відбувається досить ретельно. У ємність, в якій уже знаходиться вода, слід засипати придбану суміш. Після цього розчин необхідно перемішати, використовуючи дриль зі спеціальною насадкою. Процедура має тривати доти, поки не залишиться грудок або згустків. У процесі приготування суміші варто керуватися інструкцією, яка продається разом з наливними статями. Багато хто намагається збільшити розтікання приготованого складу за рахунок додавання води в набагато більшому обсязі, ніж потрібно за інструкцією. Але в цьому випадку буде значно зменшена міцність.

Після того як наливні підлоги повністю висохнуть, а це відбудеться буквально через три доби, можна переходити до укладання підлогових покриттів.

Схожі новини...

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Наш сайт в каталоге manyweb.ru