Будівництво АЗС

Вибір земельної ділянки для розміщення АЗС й АЗК повинно здійснюватися в процесі планування забудови певної території. При плануванні й забудові територій повинно бути врахована думка громадськості (ст. 18 Закону України «Про планування й забудову територій», ст. 5 Закону України «Про основи містобудування»).

Будівництво АЗС

Згідно ч.3 ст. 11 Закону України «Про екологічну експертизу»: «підготовка висновків екологічної експертизи й прийняття рішень відносно подальшої реалізації (використання, впровадження, експлуатації) об’єкта екологічної експертизи здійснюється з урахуванням громадської думки».

В Ч.2 ст. 10 Закону України «Про екологічну експертизу» говориться: «еколого-експертні органи або формування після завершення екологічної експертизи повідомляють про її підсумки через засоби масової інформації».

У випадку, якщо громадяни довідалися про факт будівництва після початку відповідних будівельних робіт – порушення права громадян на вільний доступ до екологічної інформації (ч.2 ст. 50 Конституції України, ч. 1 ст. 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»).

Відповідно до державних будівельних норм «Планування й забудова міських і сільських населених пунктів» (ДБН 360-92**), АЗС у населених пунктах варто розміщати на земельних ділянках, які вилучені від жилих кварталів й громадською забудовою з урахуванням загальних потреб населеного пункту, залежно від рівня автомобілізації, інтенсивності руху та споживчого попиту.
У великих містах АЗС варто розміщати уздовж магістральних вулиць загальноміського й районного значення, у середніх і малих містах – уздовж магістральних вулиць і доріг, а також вулиць і доріг промислових і комунально-складських зон і на їхніх територіях. Розміщення АЗС на пішохідних вулицях і проїздах у середині кварталів забороняється (п.7.57 ДБН 360-92**). На те, що АЗС варто розміщати за межами житлової території, зазначається також у Державних санітарних правилах планування й забудови населених пунктах від 19.06.96 р. й у Державних санітарних правилах охорони атмосферного повітря населених пунктів (від забруднень хімічних і біологічних речовин) від 09.07.97р.

Для кожного типу й категорії АЗС передбачені окремі нормативні вимоги щодо відстані (протипожежних відстаней, санітарних розривів), які варто дотримувати від АЗС до інших об’єктів при розміщенні або реконструкції АЗС. Відстані враховуються від найближчих забудов на території АЗС до зовнішніх стін житлових і громадських будівель, між земельними ділянками присадибних, дачних і садових будинків, дитячих дошкільних закладів, шкіл, лікувально-профілактичних установ зі стаціонаром, санаторіїв, санаторіїв-профілакторіїв, домів-інтернатів загального й спеціального типів, будинків відпочинку, фізкультурно-спортивних і фізкультурно-оздоровчих комплексів, а також площадок для ігор, занять фізкультурою й спортом, відпочинку населення, місць масового зібрання людей.

Схожі новини...

3 Коментарів

  1. Thomas коментує:

    How many days will it take for the cheque to clear? http://raisethewagesj.com/facts/ generic femara requirements for Pharmacies. Although the instructions that follow are based on the

  2. Vanessa коментує:

    I’ve got a very weak signal dissertation writing services in india current status of the should demonstrate that

  3. Julia коментує:

    I’d like to speak to someone about a mortgage seroquel xr 50 mg cost Furthermore, I (together with my parent or guardian, if I am under the age of eighteen or under a

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Наш сайт в каталоге manyweb.ru