Фінські будинки та їх переваги

Сучасні технології будівництва дозволяють зводити величезну кількість найрізноманітніших котеджів і заміських будинків.В останні роки в лідери цього ринку пробивається технологія панельно-каркасного будівництва, у тому числі фінські житлові будинки з клеєного бруса. Які ж плюси у цієї технології?

Фінські будинки та їх переваги

Технічні характеристики фінських будинків

Відмінні технічні характеристики. У фінських будинків хороші показники звуко-і теплоізоляції, високі міцність і пожежостійкість. В умовах суворого російського клімату особливу увагу приділяють теплоізоляції.

Фінські будинки можуть зберігати комфортну мікроклімат в кімнатах навіть при морозі до -70 ° С, і при підвищенні температури до +50 ° С. Це доводить, що фінські будинки в Росії є одним з найкращих варіантів будівництва приватного будинку.

Забезпечують подібні характеристики панелі фінських котеджів, що оснащуються багатошарової прокладкою із спеціальних теплоізоляційних матеріалів. Ефективність такого прошарку рівноцінна властивостям цегляної кладки товщиною приблизно 3 метри!

Будівництво фінських будинків ведеться з застосуванням самозатухающих матеріалів, в результаті чого, фінська каркасний будинок буде стримувати вогонь не менше години.

Експлуатаційні характеристики фінських будинків

Фінський будинок не тільки надійний і теплий, але економічний і зручний. Такі будинки, мають ці властивості, завдяки своїй теплоізоляції та герметичності вони знижують витрати на електрику майже вдвічі.

Відсутність усадки є хорошим плюсом фінських будинків, це властивість дозволяє почати обробку відразу після закінчення будівництва, а проекти фінських будинків можуть експлуатуватися 100 років.

Екологічність фінського будинку задовольняє найсуворіші екостандарти.

Планування, дизайн і будівництво фінських будинків

У багатьох містах України можна знайти вже зведені фінські будинки. І, чим новіше селище, тим частіше використана панельно-каркасна технологія.

Архітектори полюбили фінські будинки за величезні можливості при проектуванні: обмежень на можливості планування практично не буває.

Вартість фінських будинків значно нижче, ніж будівництво будинку з цегли. А їх швидкість зведення в кілька разів вище, що є ще одним аргументом на користь цієї технології.

Схожі новини...

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Наш сайт в каталоге manyweb.ru