Добре мати будинок або квартиру з великою кількістю вікон, що забезпечує приміщення достатньою кількістю світла. Але крізь віконні прорізи та негерметичні стики скла і рам йде частина тепла. З цієї причини з настанням холодів варто подбати про усунення наявних недоліків. Більшою мірою в утепленні потребують дерев’яні вікна та пластикові, які експлуатувалися досить довгий час.
Всі роботи пов’язані з захисту вікон від проникнення холодного повітря можна виконати самостійно. Требуется закласти всі наявні щілини і нещільні стики віконних конструкцій.
Крім відомих способів з утеплення існує ще один, заснований на застосуванні плівки. Вона вільно пропускає денне світло і одночасно створює додатковий теплоізоляційний бар’єр. Спеціально створену для цього плівку досить складно знайти, та і її вартість досить висока.
Замість неї можна застосувати звичайну поліетиленову плівку. Як утеплювач даний матеріал закріплюють зовні. Даний спосіб більше підходить для вікон дачних будиночків, веранд, господарських будівель. Плівка 40мк технічна кріпиться по всій площі вікна, закріплюючи край до зовнішньої сторони рами. Важливо контролювати, щоб плівка натягувалася рівномірно і не мала ослаблених ділянок. В іншому випадку пориви вітру растреплют всю конструкцію.
Прийнявши рішення утеплити вікна таким матеріалом, багато хто прагне придбати прозору плівку. Але потрібно ознайомитися з її технічними можливостями, які повинні володіти певним вимогам по відношенню до низьких температур. На морозі поліетилен стає крихким. Купуючи поліетиленову плівку, дізнайтеся, про характеристику матеріалу. Найчастіше поліетилен з жовтуватим відтінком більш стійкий до мінусових температур.
Якщо виникли сумніви в правильності вибору матеріалу, то плівку купите в спеціальному будівельному магазині. Там можна знайти плівку, що застосовується в якості захисту приміщення від надходження вологи. Її структура доповнена сіткою зі скловолокна, здатна витримувати сильні морози тривалий час.
Ціна на таку плівку перевищує вартість звичайного поліетилену, але зате її експлуатаційний термін складає 3-4 роки. Кріплення плівки зручніше і швидше можна провести степлером.
Перед утепленням вікон плівкою, можна зробити невеликий ремонт віконних конструкцій. Часто на дерев’яних деталях з’являються тріщини або випадають сучки, залишаючи невеликі поглиблення. Всі утворилися порожнечі потрібно закрити шпаклівкою. Стару, що відслужила свій термін віконну фурнітуру бажано замінити.
Часто причиною проникнення холодного повітря є поява щілин між рамою і вставленим склом. У даному випадку необхідно демонтувати шпатік і вийняти скло. Звільнилася порожнину необхідно ретельно зачистити, видалити пил і знежирити. Потім зачищення ділянки залити герметиком, укласти скло на місце і закріпити шпатік.
1 Коментар
Yahoo results
While browsing Yahoo I found this page in the results and I didn’t think it fit